Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Modern Style PET Wall Panel Soundproof Decorative for Retail Store Hotel Exhibition Hall Graphic Design Solution
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
100% PET akoestisch paneel dekking efficiëntie felt akoestisch paneel maat kleur
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Filmfilms Brandbestendige stof akoestisch paneel Gebruiksdek glasvezel Klasse A Klasse B
| Breedte: | 1550 mm, andere breedte |
|---|---|
| Dichtheid: | 450 g/m² |
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
Polyestervezel honingraat type DIY snij-akoestisch paneel voor woningversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Meerschaalmatig akustisch paneel van massief hout voor luxe woonkamer achtergrondmuur E0 graad CE gecertificeerd milieuvriendelijk
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2440 x 197 mm/aangepast |
Brandwerende, met stof beklede akoestische panelen, geschikt voor openbare gebouwen, hotels, restaurants en zorginstellingen
| Packaging Details: | Carton,Coating |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-14Days |
| Payment Terms: | T/T |
Cinema KTV Stoffen akoestisch paneel anti-botsing decoratief geluidsabsorberend wandpaneel
| Materiaal: | fiberglass+fabric |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
SGS-certificering MDF akoestisch wandgeluidpaneel geluidsisolatie voor thuisconferentieruimte
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout/andere houtkleuren |
| PET-kleur: | zwarte/anderen |
Hexagonaal akoestisch paneel CATILAN PET-geluidsdempende panelen Hoge NRC 0,85 Aanpasbare vorm Klasse A En Klasse B Vlamvertrager
| Dikte: | 9/12/15 mm |
|---|---|
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Montagetype: | Wand of plafond |
Hoog NRC ≥0,85 Accoustisch paneel van polyester voor geluidsreductie E1 Klasse
| Maat: | 2420*1220 mm |
|---|---|
| Dikte: | 9/12/15 mm |
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |


