Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Art Printed Interieur Op maat gemaakte akoestische panelen Geluidsabsorptie Muurdecoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Gepersonaliseerde afbeelding: | Ik heb een hoge resolutie nodig. |
Op maat gemaakte PET vierkant akoestische panelen geluidsabsorptie voor filmopnameruimte
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
|---|---|
| Geluidsabsorptie-effect: | Betere geluidsabsorptie bij dagelijks lawaai van 125-4000 Hz |
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
Groothandel Leverancier Hexagon Polyestervezel Op maat gemaakte akoestische panelen geluidsabsorberende feltpanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
300 X 600 Walnut Oak Wood Slat Acoustic Panels Sound Absorption Interior Decoration For Home Office
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Decoratieve houten plaat akoestisch paneel geluidsabsorberend 240 x 60 cm 4 stuks per doos
| Productnaam: | Houten akustisch paneel met leisteen voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Materiaal van fineer: | technisch hout |
ROHS ISO gecertificeerde akoestische houten slaten panelen geluidsabsorptie op maat
| Zeer belangrijke Eigenschappen: | Superieure geluidsabsorptie, brandwerend, thermisch isolatie, vochtwerend, anti-bacteriële ontwerp, |
|---|---|
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
Polyester akoestische decoratieve wandpanelen geluidsabsorptie zeshoekige geluidspanelen
| Installatie: | Kleefstof |
|---|---|
| Dikte: | 9/12 mm |
| Vorm: | Hexagonale/ronde/op maat gemaakt |
Op maat gemaakte 1200x600mm Stof akoestisch paneel geluidsabsorptie brandwerend
| Vorm: | Rechthoek |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel |
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
Walnoothouten MDF met slats met geluidsabsorberende schalen voor binnenmuren en plafonds
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |
Stofgolf gebogen akoestische wandpanelen Glasvezel Hoog geluidsopname
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |


