Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
9 mm Eco-vriendelijk PET-polyestervezel akoestisch paneel voor kantoor Home Cinema Recording Room
| Naam: | PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
PET-slat akoestische panelen vs. AKUPANEL
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Moderne ontwerp dubbellagig polyestervezel akoestisch wandpaneel geluidsisolatie decoratieve PET-slatpaneel voor hotels
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Gepersonaliseerde geluidsdichte houten akupanel fineer eiken slaagde wand akoestische panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Gepersonaliseerde houten akupanel akoestisch paneel houten wol fineer slaten akupanel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsisolatie akoestische panelen houten leisteen houten eik geluidsabsorberend bord
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne milieuvriendelijke PET-akoestische panelen Dubbellaag polyestervezel geluidsisolatie board voor hotelgebruik Grafisch ontwerp
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Groothandel Modern Design Geluiddichte Akoestische Panelen 90% Geluidreductie Milieuvriendelijk Polyestervezel PET Lamellenpaneel voor Kantoor
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
PET-geluidsabsorberende zeshoekige akoestische panelen voor huiskantoor
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| grootte: | Op maat |
Groothandelsleverancier Hexagon PET-geluidsdempingsbord
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


