Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
10 mm architectonische hexakoestische panelen Gevoelde geluidsabsorberende wandpanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Auditorium geluidsdichte ronde akoestische panelen brandvertragend akoestisch bioscoopwandpanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
PET holle uitgesneden akoestische panelen voor geluidsisolatie Lijm installatie op maat
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
10 mm PET houten fineer akoestische panelen Slat akoestisch decoratief paneel Geen MDF
| Materiaal: | Houten fineer+PET |
|---|---|
| PET-kleur: | Zwart of andere kleuren |
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout of andere kleuren |
Groothandel in Bouwmaterialen Natuurlijk Bamboe Hout Akupanel Geluidsabsorberende Akoestische Houten Wandpanelen voor Interieur
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmeting: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Acoustica-afsluiters voor restaurantwand / plafond
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Akustic PET geluidsabsorberend wandpaneel geluidsisolatie akoestisch paneel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Moderne 3D-vezelplaten met een gemiddelde dichtheid, van massief hout, met geluidsabsorberende panelen voor muren en plafonds, grote geluidsabsorberende panelen, gebruikt voor geluidsabsorberende panelen voor appartementen
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Houten fineer PET akoestisch paneel Muurdecoratie Lichtgewicht wandpaneel zonder MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| grootte: | Op maat |
DIY Hexagon Polyestervezel akoestisch paneel Muurversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


