Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Wit glasvezel geluidsdempende panelen Glaswol akoestische plafondtegels
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Gepersonaliseerde geluidsabsorberende polyesterpanelen voor residentiële toepassingen
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Installatie: | Kleefstof |
| Residentiële toepassingen: | Deze panelen zijn ideaal voor thuisbioscopen, woonkamers of thuisbureaus, waar zowel geluidskwalitei |
Inwendige plafondfeel akoestische buffers geluidsabsorberende akoestische glasvezelwandpanelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Glasvezel geluidsisolatie wol - Uitstekend geluidsisolerend effect, veilig en handig
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Moderne 3D-ontwerp van geluidsisolatie hexagonale geluidsdichte wandpanelen voor geluidsisolatie
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Zwakke dikke stoffen akoestische wandpanelen geluidsreductie milieuvriendelijk
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Hexagonale Akupanel geluidsdicht middendichte vezelplaat houten fineer wandpaneel geluidsdicht plaat geluidsdichting fabrikant
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Hoogdichtheid van glaswol plafond buffers akoestische glasvezel geluidsisolatie panelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
9 mm 12 mm polyestervezel PET akoestische wand en plafond panelen geluiddicht voor thuis theater
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Geluidsdichte 3D-akoestische wandpanelen Stofgewikkeld glasvezel geluidsabsorberend paneel
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |


