Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Polyestervezel Lamel Akoestische Panelen vs Houten Lamel Akoestische Panelen
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Wanddecoratie Hout fineer akoestische panelen lichtgewicht PET wandpaneel op maat
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| grootte: | Op maat |
Houten fineer PET akoestisch paneel Muurdecoratie Lichtgewicht wandpaneel zonder MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| grootte: | Op maat |
Hexagon polyestervezel akoestisch paneel Muurpanelen Interieur Home Decoratie
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
DIY Hexagon Polyestervezel akoestisch paneel Muurversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Moderne ontwerp geluidsdichte akoestische panelen polyestervezel absorptie wandpanelen PET slaten paneel 90% geluidsreductie milieuvriendelijk
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Moderne houten Akupanel Hotel Studio akoestische panelen 3D geluidsdichte fineer afwerking
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Hoogdichtheid Hexagon akoestisch paneel Muur polyester geluidsabsorberende panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
PET vierkant akoestische panelen geluiddichte akoestische felt wandpanelen voor kantoor thuis
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
11 mm / 13 mm flexibele gebogen houten slate akoestische panelen voor restaurant hal muur
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |


