Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
9 mm PET geluidsdichte wandpanelen Polyestervezel felt geluidsabsorberend akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% gerecycled PET |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A |
| Grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Geluidsabsorberend DIY PET akoestisch wandpaneel geluidsisolatie polyestervezel voor bioscoop kantoor
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Grootte: | 2420*1220/1200*600 mm, andere afmetingen |
Op maat gemaakte solide houten MDF akoestische panelen met modern houten laan ontwerp geluidsdicht met fineer afwerking Hotels Studios Gyms Hallen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Persoonlijk gemodelleerd PET-polyestergevoelschadebord
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Graad E0 B2B Bulk Natural Wood akoestische wandpanelen Akupanel paneel geluidsdicht 0,86-0,95 geluidsabsorptie coëfficiënt
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmeting: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne 3D-vezelplaten met een gemiddelde dichtheid, van massief hout, met geluidsabsorberende panelen voor muren en plafonds, grote geluidsabsorberende panelen, gebruikt voor geluidsabsorberende panelen voor appartementen
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Office Sound Absorbing Art Panels HD Printed Moderne akoestische wandpanelen op maat
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Gepersonaliseerde afbeelding: | Ik heb een hoge resolutie nodig. |
21 mm Interieur akoestisch houten panelen met geluidsisolatie Wandpanelen
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |
Ruitvormige houtnerf fineer doe-het-zelf woonkamer decoratie geluidsabsorberend paneel
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Opvouwbaar houten laan Acustisch wandpaneel Modern minimalistisch Midden-dichtheid vezelplaat Hoog effectief geluid Grafisch ontwerp
| Materiaal: | Huisdier+houtfineer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| Maat: | Aangepast |


