Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
12 mm geluidsabsorberende panelen Dichte akoestische panelen Echo geluidsreducerende panelen Stackable studio panelen voor wand plafond akoestische behandeling
| Naam: | Het HUISDIER voelde Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
Fabrieksgewalst akoestisch paneel binnenwandpaneel glasvezel voor bioscoop thuis hotel professionele geluidscontrole
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel |
|---|---|
| Standaard maat: | 1200*600mm, 600*300mm of andere maat |
| dikte: | 25/30/50 mm |
Gelaagd akoestisch wandpaneel met aanpasbare fineer 240 x 60 cm Factory Made
| Productnaam: | Houten akustisch paneel met leisteen voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Dikte: | 21/11/13/15 mm |
3D-polyestervezel vierkant akoestische wandpanelen geluidsisolatiepanelen voor kantoor
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
PET Houten akoestische slaten panelen MDF veneer Moderne geluidsdichte akoestische wandpaneel
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |
Hexagonale akoestische houten slatspanelen PET Hexagonale wandpanelen
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Vervaardiging uit polyestervezels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Commerciële ruimtes: | In kantoren, vergaderzalen, restaurants en cafés verminderen deze panelen geluidsafleiding en zorgen |
Geluidsdempende wandpaneel van polyestervezel Geluidsdemping PET-feeltgeluidsisolatie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Hexagonale polyestervezel akoestische wandpanelen Interieur Home Decoratie
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Gekrompen golvend houten band geluidsabsorberend paneel Interieur decoratie
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |


