Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Deals B2B Exclusief PVC Hout Akupanel akoestische wandpanelen Klasse E0 Milieubescherming geluidsisolatie
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
PET houten akupanel slaten geluidsdichte akoestische wandpanelen voor slaapkamer decoraties
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
China Standard Factory Redelijke prijs Houten akoestische muurplaten
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Houten rooster Akupanel Authentieke houten fineer Afwerkingen Interieur Decoratie Muurpaneel
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 21/11/13mm/op maat gemaakt |
Acoustic Wood Panel Wall PVC Veneer MDF PET Soundproof Slatted Laminated voor woonkamer Hall en studio
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Atmosfeer versterkt hout Akupanels Echt hout Vernis Natuurlijke houtkleur
| Color: | Natural Wood Color |
|---|---|
| Brede toepassing: | Ideaal voor commerciële ruimtes, woonruimtes, openbare en professionele locaties |
| Milieuvriendelijke en stevige gebouwen: | Gemaakt van duurzame materialen voor langdurige duurzaamheid |
Glanzige leisteen ontwerp hout akupanel voor cutting edge technologie in geluidsreductie reverberatie controle
| Productcategorie: | acupunctuur |
|---|---|
| Aanpassingsopties: | Verscheidenheid aan vormen, maten en afwerkingen beschikbaar voor aanpassing |
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |


