Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Zelfklevend zeshoekig akoestisch paneel met gebafelde PET-polyesterakoestisch paneel met een hoge dichtheid
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Branddicht Suspended Hexagon Acoustic Panel Klankdicht Panel Voor Office Hotel Appartement
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Moderne Home Hotel Office 3D Hexagon akoestisch paneel geluidsdicht wandpaneel voor bioscopen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
PET-gesneden geluidsafhankelijke akoestische panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Composite Slat PET Hout Veneer akoestische panelen voor hotel slaapkamer woonkamer
| Materiaal: | Houten fineer+PET |
|---|---|
| PET-kleur: | Zwart of andere kleuren |
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout of drukwerk |
Houten Akupanel Muurpanelen Snelle installatie Op maat gemaakte geluidsabsorptieoplossingen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne milieuvriendelijke PET-akoestische panelen Dubbellaag polyestervezel geluidsisolatie board voor hotelgebruik Grafisch ontwerp
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Branddichte hangende plafond akoestische panelen geluidsdichte glasvezel akoestische plafondtegels
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Wanddecoratie Houten fineer akoestische panelen WPET Hexagon Slat akoestisch wandpaneel
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur/drukwerk |
| grootte: | Op maat |
Muurdecoratie akoestische panelen op maat
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


