Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Accoustic Square Panels van polyestervezel, geluidsabsorberend, akoestisch geluidsbord
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Kleurrijk plat geluidsdicht akoestisch paneel PET brandvertrager Studio geluidsdichtingspanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Hexagonale akoestische houten slatenpanelen geluidsabsorberende kunst houten glasvezel akoestische panelen
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur/drukwerk |
| grootte: | Op maat |
Hexagonale houten fineer akoestische panelen geluidsdichte PET-platen akoestische wandpanelen
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur/drukwerk |
| grootte: | Op maat |
Rechthoekig polyester geluidsaccoustisch paneel lichtgewicht brandwerend geluidsabsorberend paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Gekrompen golvend houten akoestisch paneel Interieurversiering
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Recycled PET-accoustic felt panels Sound Absorbing Board Wall Ceiling Absorbing Panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Dikte: | 12 mm, andere dikte |
Golfende Houten Lat Akoestisch Paneel Hoge Geluidsabsorptie (NRC>0.85) Voor Hotel Lobby Decoratie & Geluidsbeheersing Aangepaste Vorm
| Sollicitatie: | Home/Vergaderruimte/Lobby |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E1 |
| Maat: | 2400/2700/3000 x 600 mm/aangepast |
Aangepaste patroon PET akoestisch paneel Recyclebare akoestische panelen Geluidsabsorptie
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Gevoel van kantoor Accoustic panels voor muren en plafonds 2420x1220mm Op maat
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |


