Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Residentiële PET-geluidsreductie akoestische panelen geluidsabsorberend voor thuisbioscopen
| Een breed scala aan kleuren: | Met levendige tinten en neutrale tinten kunt u de panelen eenvoudig aanpassen aan de esthetiek van e |
|---|---|
| Duurzaamheid: | E0 |
| grootte: | Op maat |
Ruisverwijderend vierkant akoestisch paneel PET-gevoel geluidsabsorberend akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Hoogdichtheidsstof akoestisch paneel decoratief geluidsabsorptiepaneel voor KTV-kamertheater
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Brandvertragend, milieuvriendelijk, vierkant, akoestisch paneel, geluidsopname, geluidsdichtheid
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Glaswol glasvezel akoestisch plafondpaneel geluidsdicht akoestisch bord
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Moderne houten akustische wandpaneel met Eco PET felt backing en geluidsabsorptie
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Fabriek Goed kwaliteitsmateriaal 100% polyestervezel akoestisch paneel geluidsisolatie akoestisch paneel voor muur
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Custom 12mm polyestervezel akoestische panelen Eco-vriendelijke geluidsabsorberende wandpanelen
| Naam: | Het HUISDIER voelde Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
PET houten fineer lichtgewicht akoestische panelen geluidsabsorberend wandpaneel zonder MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| grootte: | Op maat |
Moderne PET-acoustic felt wandpanelen geluidsabsorptie voor interieurontwerp
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |


