Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
PET 9mm zelfklevende vierkant akoestische panelen geluidsdicht feltvezel akoestische panelen
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Decoratieve opties: | 36 Kleuren |
Stijlvolle vierkant akoestische panelen polyestervezel geluidsdicht isolatie board op maat
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Decoratieve opties: | 36 Kleuren |
Zacht glasvezelstof akoestisch paneel geluidsisolatie muur geluidsreductie stof
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Lineaire houten akoestische panelen Snelle installatie Thuis kantoor Theater Wanddecoratie
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Geluidsabsorptiestof akoestisch paneel milieuvriendelijk gehalte E1 geluidsreductiestof
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
|---|---|
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
| Bescherming van het milieu: | E1 |
Gepersonaliseerde stoffen akoestische panelen rechthoekige stoffen geluidsabsorberende panelen
| Vorm: | Rechthoek |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Functie: | Hoog geluidsopname |
Gepersonaliseerde stoffen ingepakte akoestische panelen 1200x600mm geluidsabsorptie
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
|---|---|
| Functie: | Hoog geluidsopname |
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
Hoogwaardige ruimtes geluid akoestisch paneel voor ultieme akoestische ervaring brandwerende geluidsabsorptie zorgt voor een uitstekende ervaring
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Low Frequency Spectrum Acoustic Panel Board met zeer effectieve geluidsabsorptie toepassingen
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Brandvertragend: | Sterke vlambestandheid |
Top glasvezel Langetermijn stabiliteit en betrouwbaarheid Sound akoestisch paneel in professionele opnamestudio's
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |


