Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Meerdere kleuren geluidsisolatie Vierkante akoestische panelen Inwendige wand Branddicht akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Een soort van houten geluidsdicht bord met meerdere maten beschikbaar voor aanpassing en uitstekend geluidsabsorptie effect
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsverdoofd vierkant akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Persoonlijk gemaakte PET-ronde akoestische panelen geluidsisolatie voor muren en plafonds
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Moderne 60*60cm akoestische panelen 6 PCS Decorative Sound Wall Panels voor hotelopname & Home Studio Office gebruik
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
PET-geluidsabsorberende akoestische panelen gedrukte interieurdecoratieve geluidsdichte wandpanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Gepersonaliseerde afbeelding: | Ik heb een hoge resolutie nodig. |
Modern Design Akoestisch Paneel met PET Materiaal 1 Jaar Garantie voor School, Auditorium, Theater en Hotel Gebruik
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Geluidsisolatie Eiken akoestische panelen Muurdecoratie Interieur Met geluidsabsorptiecoëfficiënt 0,86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Geluidsabsorptie Stof akoestisch paneel voor wandmetalen paneel ROHS ISO-certificering
| Milieuvriendelijk: | Klasse E1 |
|---|---|
| Functie: | Hoog geluidsopname |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Lichte stof akoestisch paneel milieuvriendelijk brandvertrager B1
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
|---|---|
| Kleur van de stof: | Verscheidene |
| Zeer belangrijke Eigenschappen: | Superieure geluidsabsorptie, brandwerend, thermisch isolatie, vochtwerend, anti-bacteriële ontwerp, |


