Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Met stof beklede wandpaneel akoestische panelen met glasvezelkern voor professionele geluidsbeheeroplossingen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel |
|---|---|
| Standaard maat: | 1200*600mm, 600*300mm of andere maat |
| dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Producent op maat Stof akoestisch paneel Polyestervezel Stof Verpakte geluidspanelen voor fitness
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
25 mm glasvezel plafond gemonteerde akoestische panelen felt wolk hangende baffels geluidsabsorptie
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Geluidsabsorberende akoestische plafondbaffels
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Europa Moderne houten akustische wandpanelen voor geluidsabsorptie en -decoratie
| Productnaam: | Houten akustisch paneel met leisteen voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Verpakte akoestische panelen van glasvezel polyestervezelstof voor home theater
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
OEM geluidsdichte akoestische panelen van polyestervezel PET akoestische isolatiepanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
| Kleur: | 36 Opties |
PET-polyestervezel vierkant akoestische panelen geluidsvertragende geluidsdichte panelen voor kantoor
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Eco-vriendelijke stof akoestisch paneel polyester stof glasvezel wol voor conferentieruimte
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Huis Geluid van glasvezel Geluidspaneel Geluidsreductie Plafondpaneel van glasvezel
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |


