Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Hoog effectieve geluidsabsorptie akoestisch wandpaneel voor verbetering van de prestaties van het laagfrequente spectrum
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
|---|---|
| Dichtheid: | 1800gsm |
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
Verminderen van de weerklinking Elimineren van geluidsinterferentie
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Aanpasbaar formaat en materiaal geluid akoestisch paneel voor optimale akoestische prestaties in professionele omgevingen
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
1220*2440mmCustomizable Patroonvormig Polyestervezel Materiaal geluidsdempend plaatje 48 verschillende kleuren, uitstekend geluidsdempend effect, gemakkelijke en snelle installatie
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
PET felt vierkant akoestische panelen 9mm geluidsabsorberend wandbord Voor KTV
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Uitstekende warmte-isolatie 9 mm huisdier felt akoestisch paneel 1-3 kg per vierkante meter
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
Hoogdichtheid akoestisch plafond buffer geluidsabsorptie glasvezel akoestisch paneel
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
PET-plaat Polyester akoestische vierkant geluidspanelen kantoor geluidsisolatie platen voor muren
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
9mm PET Vierkante akoestische panelen Klankdicht felt akoestische wandpanelen voor kantoor thuis
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Decoratieve opties: | 36 Kleuren |
Milieuvriendelijk onschadelijk akoestisch paneel voor thuisbioscoop Verbeterde lage-frequentie geluidsabsorptie 50 mm dikte
| Elasticity: | Good elasticity |
|---|---|
| Density: | 30 kg/m3 |
| Mdf Thickness: | normal is 12mm accept customization |


