Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Eco-vriendelijk zacht materiaal akoestisch paneel geluidsabsorberend voor gesprekskamer
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Houtgraan Slat akoestisch paneel geïntegreerde geluidsabsorptie geluidsoplossingen voor hedendaagse interieurs
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Klank- en geluidsopvangmateriaal van polyestervezel voor KTV-wandplafond
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Recycled PET Square Acoustic Panels geluidsreductie Polyestervezel geluidspaneel
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Persoonlijk gemaakt PET felt Hexagon akoestisch paneel geluidsabsorberend en wanddecoratie
| Materiaal: | polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Certificering: | ISO/SGS |
Gevoel polyester vezel ronde akoestische panelen geluidsabsorberend op maat voor auditorium
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Klankpaneel van polyestervezel, geluidsabsorberend, geluidsisolatiewandpaneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
9mm / 12mm PET Acoustic Panels op maat gesneden voor huis school muur
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Thermische overdracht Persoonlijke akoestische panelen PET High Definition Printed akoestische panelen Wereldwijde toeleveringsketen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Afmeting: | Aangepast |
| Gepersonaliseerde afbeelding: | Ik heb een hoge resolutie nodig. |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Productnaam: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |


