Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Hoge dichtheid plafond buffels geluidsopname dik glasvezel akoestisch paneel
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Geluidsabsorptie akoestische plafondbuffer opgehangen glasvezel akoestische plafondpanelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Aanpasbaar geluid akoestisch paneel voor winkelcentra Creëer een comfortabele sfeer Verminder geluidsinterferentie
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 Gemiddelde geluidsabsorptiecoëfficiënt Huisdiergeluid akoestisch paneel voor stille comfortabele communicatie in high-end commerciële plaatsen
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Branddicht op maat gemaakte geluids-akoestische panelen
| Elasticiteit: | Een |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Inwendige wandstof akoestisch paneel glasvezel decoratieve geluidsabsorberende panelen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Home Theater Stoffen akoestisch paneel 25mm / 50mm Stoffen bedekte akoestische panelen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Glaswol panel akoestische plafondplaten glasvezel hangend plafond akoestische panelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Volmaakte geluidssound akoestisch paneel voor professionele opnamestudio's en uitvoeringsruimtes
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Rustige Comfortabele Oplossing 0.9 Nrc Huisdier geluid akoestisch paneel voor high-end commerciële plaatsen
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |


