Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Architecturale houten latten akoestische panelen voor commerciële en residentiële ruimtes
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood, PVC |
Hotel Cinema Plafond akoestisch paneel brandwerend wanddekoratie geluidsdicht glasvezel panelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
2750 X 320 Houten plafond met leisteen Houten leisteen akoestisch paneel akoestisch paneel akoestisch geluidsdicht paneel
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Geluidsdempende stof akoestisch paneel geluidsdicht bioscoopakoestisch paneel voor muren
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Hout slats akoestische panelen PET backboard met hoge NRC voor stijlvolle geluidsbeheersing binnen
| Productnaam: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Fineer: | Technisch hout, gesneden kleur |
10 mm Hexagon akoestisch paneel Felt PET geluidsabsorberende panelen voor Home Office klaslokaal
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Akupanel Akoustik-paneel Houten slaat akoestisch paneel voor KTV-geluidsisolatie
| Product name: | Wood Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Groothandel Decoratieve Houten Latten Akoestische Panelen met PET-rug voor Muren en Plafonds
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| MAAT: | 2400x605mm |
Slat Wood akoestisch paneel 240 x 60cm 21mm dik Custom Veneer Factory Direct Supply
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | hout of pvc |
Wood Veneer+Polyester Acoustic Panels Precision-cut Edges Custom Sizes/Wood Colors Available A1/B1 Fire-rated
| Type: | HUISDIEREN Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+polyester |
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |


