Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Gepersonaliseerd hout Akupanel Veneer MDF PET voor milieubescherming E0
| Dikte: | 21/11/13mm/op maat gemaakt |
|---|---|
| Kleur: | Houtkleur |
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
PET Hexagon Decoratieve akoestische wandtegels Polyestervezel akoestische geluidsdichte panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Inkjet gedrukte wanddecoratie polyester geluidsabsorberend plaat
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Geluidsabsorberend MDF Walnoothout Gelaagd akoestisch paneel voor interieurmuur
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Recycled PET akoestische wandpanelen 9 mm geluidsdichte polyestervezelplaten voor interieurontwerp
| Naam: | Acoustisch wandpaneel van PET-filter |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
Snijwerk van felt akoestisch PET-paneel polyestervezelwandplaat
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Op maat gemaakte houten Akupanel akoestische wandpanelen voor thuis, vergaderruimte en theater
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmeting: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Een geluidsabsorberend paneel met houten latten, gemaakt van PET + MDF + fineer materiaal, met een NRC-waarde variërend van 0,85 tot 0,95
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Decoratieve CNC-gesneden PET-akoestische panelen met aangepaste patronen en 3D-oppervlakken
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Eco-vriendelijke Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Hout Slat Acoustic Wall Panels
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


