Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Hedendaags Design Houten Latten MDF PET Geluiddicht Materiaal Hotel Geluidsabsorberende Paneel
| Productnaam: | Akoestisch paneel met houten latten voor binnenmuur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
21 mm natrual hout fineer houten rooster akoestisch wandpaneel massief hout MDF
| Materiaal: | Natuurlijke houten fineer+MDF+PET |
|---|---|
| Functie: | Hoog geluidsopname |
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
Houten Akoestische MDF Composiet Akupanel Wand Interieur Decoratie Akustiek Paneel
| Productnaam: | Akoestisch paneel met houten latten voor binnenmuur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Dikte: | 21 mm, andere dikte |
MDF Hout Akupanel geluidsdicht Oogvangend Ontwerp In Walnoten Eiken Finer Kleur
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
|---|---|
| Naam van het product: | Akupanel akoestisch slatenpaneel Hout akoestisch paneel Hout Modern interieur geluidsdicht Muurversi |
| Effectieve geluidsbeheersing: | Deze panelen zijn ontworpen om geluid te absorberen en echo's tot een minimum te beperken, waardoor |
Moderne akoestische houten fineerpaneel Akupanel PET geluidsisolatie voor hotel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne ontwerp 9mm gesneden PET akoestisch felt plaat wandpaneel voor kantoor en hotel
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Flexibel en buigbaar houten geluidsdichte plaat met een hoge flexibiliteit
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Houten geluidsabsorberend bord De ultieme oplossing voor thuis conferentieruimte en theater professionele resultaten gegarandeerd
| Productcategorie: | acupunctuur |
|---|---|
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
| Dikte: | 21 mm, andere dikte |
Verbeteringsprojecten Huis / Conferentieruimte / Theater geluidsisolatie Akupanel Houten slate akoestische wandpanelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluiddempende Houten Akupanel Akoestische Oplossingen met Echt Houtfineer en Fineer MDF PET Constructie
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Oncompromissiële kwaliteit en vakmanschap: | Met zorgvuldigheid vervaardigd uit hoogwaardige materialen met aandacht voor detail |


