Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Acoustic Sound Houten wandpanelen met aangepaste dikte en milieubescherming graad E0
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Akoestische Houten Lamellenpanelen Aangepaste Lamellenafstand NRC>0.85 voor Boetiek Kantoren Statement Thuis Muren Eenvoudige Zelf-Te-Doen Installatie
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Graad E0\E1 |
| Maat: | 2400/2700/3000 x 600 mm/aangepast |
CNC gegraveerde polyestervezel akoestische panelen met decoratieve patronen voor wandgebruik
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Fabrieksprijs Moderne Akupanel 3D Design PET akoestische Slat Wandpanelen
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
21 mm fabriek direct acupaneleel en PET felt backing MDF houten fineer akoestisch paneel voor wanddecoratie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsisolatie Houten akupanel Gemakkelijke installatie Geluidsabsorberend wandpaneel Op maat
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Groothandel met een concurrerende prijs Akupanel Hout Finer MDF bedekt met PET Hout Slat akoestische panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Ruwe houtkleur PVC fineer Hexagonale geluidsdichte panelen
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Geprinte olieverfschilderingen Muurschilderingen Polyester geluidsabsorberend bord
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Een geluidsdempend houten paneel dat kan worden gebruikt in verschillende situaties zoals woonkamers, slaapkamers en scholen.
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


