Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Accoustic Wall Panels PVC Veneer MDF PET geluidsdicht Gelaagd
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Polyester geluidsdempende plaat Print Wereldkaart
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Direct Stick PET Hexagon Wall Panel voor geluidsisolatie binnenmuren
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Feltwandpanelen Branddichte stoffen Akoestische wandpanelen
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Modern interieur akoestisch wandpaneel Akupanel geluidsdicht wandpaneel voor hotel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
Makkelijk te installeren Akupanel Houten wandpanelen Op maat gemaakte geluidsisolatie met superieure absorptie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Appartement Home Decor Hout Akupanel akoestische 3D wandpanelen voor geluidsisolatie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
1200 X 600 Stof akoestisch wandpaneel kleefstof glasvezel geluidsabsorberend stofbedekking
| Materiaal: | Stof+glasvezel |
|---|---|
| Size: | 1200x600mm |
| Dikte: | 25/50mm |
Houten geluiddichte panelen die zowel in de slaapkamer als in de woonkamer gebruikt kunnen worden
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout/andere houtkleuren |
| PET-kleur: | zwarte/anderen |
Een houten geluidsdicht paneel van polyestervezels en houten platen, met een geluidsdichte werking van meer dan 90%.
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout/andere houtkleuren |
| PET-kleur: | zwarte/anderen |


