Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Gepaste patronen van polyestervezel wandpaneel
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Aanpasbare geluidsdempende plaat van polyestervezelstof A1 / B1 Vlamvertrager
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Houten fineer akoestisch lattenpaneel 2400 x 600mm Dikte 21mm Aangepaste oppervlakteafwerking
| Productnaam: | Houten akustisch paneel met leisteen voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Materiaal van fineer: | technisch hout |
Houten Premium Akoestische Wandpanelen voor Thuisgebruik en Commercieel Gebruik
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Glanzige houten geluidsdichte panelen voor thuisconferentiezalen
| Dikte: | 21/11/13mm/op maat gemaakt |
|---|---|
| Sound Absorption Coefficient: | 0.86-0.95 |
| Oncompromissiële kwaliteit en vakmanschap: | Met zorgvuldigheid vervaardigd uit hoogwaardige materialen met aandacht voor detail |
9 mm 12 mm PET felt akoestische wandpanelen binnen geluidsisolatie vierkant panelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
PVC-foelie Hexagon Felt Polyester Fiber Sound Absorbing Board
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Commerciële ruimtes Houten akoestische wandtegels geluidsisolatie
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Eenvoudige installatie: | Lichte bouw en gebruiksvriendelijk installatiesysteem |
| Productcategorie: | acupunctuur |
Vergaderruimte Hout Akupanel Walnoot Eik Veneer Kleur Klank Absorberende Houten Panelen
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
9 mm huisdier polyestervezel akoestische wandtegels voor kantoor en vergaderruimte
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |


