Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Indoor Houten Latten Geluidsabsorberende Panelen Voor Kantoren, Woningen en Studio's Akoestische Omgeving
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| MAAT: | 2400x605mm |
Accoustische houten wandpanelen 3D geluidsdempende panelen Wanddecoratie Walnoot eiken kleuren
| Productnaam: | Houtplaat akoestisch paneel monsters |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natrual hout |
Fabriekenverpakte PET-acoustische wandpanelen Hotel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
3D hout en MDF Slat Wave Board Decoratief Flexibel Krullend Buigbaar Gekrompen Slat Akoestisch Muurpaneel
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 15/13 mm, andere dikte |
Akoestisch Wandpaneel Houten Latten Design Aangepaste Kleur 240 X 60cm Fabrieksmatige Groothandel
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Afmeting: | 2400x605mm |
2750 x 320 Akupanel Houten banden Slats Panel Decoratieve binnen geluidsisolatie Wandplaat Voor thuis
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Leverancier van geluiddichte decoratieve akoestische wandpanelen met houten latten
| Productnaam: | Houten akustisch paneel met leisteen voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Materiaal van fineer: | technisch hout |
Klankdempende stoffen voor bioscopen, wanddecoratieve geluidsdichtheid
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Akupanel Akustic Panel Houten Slat akoestisch paneel voor thuis geluidsisolatie TV achtermuur
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Anti Collision Sound Absorbing Board Flame Retardant Soundproof Art Panels 25/50mm
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |


