Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Polyestervezel akoestisch vierkant paneel voelde geluidsdempende wandplaat
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Ervaar de perfecte fusie van stijl en akoestische absorptie met Catilan Houten Akupanel in de ruimte
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Transformeer de ruimte Catilan Hout Akupanel Perfecte combinatie van stijl en akoestische absorptie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Hollow Out 100% Pet Felt akoestisch paneel kunst geluidsdicht wandkunst paneel 3D model ontwerp in staat
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Zelfklevende geluidsdichte wandpanelen van polyestervezels in zeshoekige vorm
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Vorm: | Rechthoekig/Rond/Zeshoekig/Aangepast |
Gesneden Hot Selling Goede Kwaliteit Vilt Geluiddichte Decoratieve PET Geluidsabsorberende Akoestische Panelen
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
50 mm Stof Gewikkeld Akoestisch Muurpaneel Achterlijm Glasvezel Geluidsabsorberend Plaat
| Material: | Fabric+Fiberglass |
|---|---|
| Size: | 600*300, Customized |
| Thickness: | 50mm |
Creëer een stijlvol akoestisch heiligdom met houten akupanel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
DIY rechthoekige en zeshoekige akoestische wandpaneel voor woningversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Catilan Houten Akupanel Perfecte keuze voor het transformeren van de ruimte in een paradijs van stijl en geluid helderheid
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


