Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
12 mm indoor decoratieve huisdiergevoel polyestervezel akoestische hexagonale geluidsdichte panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
PET Geluidsabsorberend Paneel: Lichtgewicht en duurzaam, direct van de fabriek met uitstekende kwaliteit
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyestervezel paneel 48 verschillende kleuren zijn beschikbaar voor het aanpassen van patronen
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PVC houtnerf fineer V-vormige groef zeshoekig geluidsabsorberend wandpaneel
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Rechthoekige 25 mm akoestische houten muurpanelen met milieubescherming E1
| Diensten: | OEM/ODM |
|---|---|
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
| Vlamvertragend materiaal: | Geen/B1 |
Zachte decoratieve akoestische geluidspanelen geluidsdichte stoffen omwikkeld geluidscontrole wandpanelen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Brandbestendige glasvezel plafondplaten voor betere helderheid en comfortabele ruimtes met keel
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Verbeterde spraakduidelijkheid 2025 Sterk vlambestand Brandvertrager Verkorte weerklinktijd
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
|---|---|
| Dimensionale stabiliteit: | Goede lichamelijke stabiliteit |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
Cinema Hotel Stof Verpakte glasvezel Panelen Klankdicht Decoratief Akoestisch Muurpaneel
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Hoogdichtstof 25 mm geïmpregneerd felt akoestisch geluidsabsorberend wandpaneel voor bioscoop
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |


