Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels sound absorption ] bij elkaar passen 337 producten.
Zwakke stoffen Gewikkelde akoestische wandpanelen Glasvezel geluidsdichte stoffen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Glaswol akoestisch plafondbeugel Mineraal glasvezel plafondtegel geluidsisolatie
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Geheven plafond akoestische geluidsverstuivers Geluidsabsorberende glasvezelpanelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
2025 100% polyestervezel Spraakduidelijkheid verbeterd met 36 opties
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| Naam van het product: | 9mm PET felt akoestisch paneel DIY geluidsabsorberend wandbord Voor KTV |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |
Moderne hangende akoestische plafondbaffels Glasvezel geluidscontrole plafondpanelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Geluidscontrole Moderne akoestische plafondbaffel Lichte glasvezelpanelen geluiddicht
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Moderne PET geluidsdicht 3D akoestisch wandpaneel met artistieke vormen feltwandpaneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Hoogdichte stof Gewikkelde geluidspanelen Akoestische geluidsisolatie voor muren
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Moderne interieur akoestisch plafond Baffle Hotel geluidsabsorberende glasvezel panelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Opgehangen glasvezel akoestische plafondtegels geluidsabsorberende plafondpanelen op maat
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |


