Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
21mm Akupanel Moderne houten akoestisch paneel MDF geluidsdicht Hotels Woonkamers Verniswandpaneel
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
|---|---|
| grootte: | 2400 mm x 605 mm/aanpassen |
| Dikte: | 21 mm/11 mm/13 mm |
Moderne Home Hotel Office 3D Hexagon akoestisch paneel geluidsdicht wandpaneel voor bioscopen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Appartement Home Decor Hout Akupanel akoestische 3D wandpanelen voor geluidsisolatie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
PET houten akupanel slaten geluidsdichte akoestische wandpanelen voor slaapkamer decoraties
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Lichte stof akoestisch paneel milieuvriendelijk brandvertrager B1
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
|---|---|
| Kleur van de stof: | Verscheidene |
| Zeer belangrijke Eigenschappen: | Superieure geluidsabsorptie, brandwerend, thermisch isolatie, vochtwerend, anti-bacteriële ontwerp, |
Akupanel geluidsisolatie houten panelen doe-het-zelvervriendelijke installatie aangepaste maten beschikbaar
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel Makkelijk te installeren geluidsdichte houten panelen die zijn afgestemd op akoestische behoeften
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel geluidsdichte houten wandpanelen Makkelijk te installeren Acoustische opties
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne interieur hout akupanel grijze eik akoestische houten muurpanelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Op maat gemaakte solide houten MDF akoestische panelen met modern houten laan ontwerp geluidsdicht met fineer afwerking Hotels Studios Gyms Hallen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


