Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Hoogdichtheid Huishoudelijk akoestisch plafondbaffel Schalldempingsboards van glasvezel voor plafond
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Akupanel geluidsdichte houten wandpanelen moeiteloze installatie aanpasbare akoestische oplossingen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Home theater geluidsdicht akoestisch Slat Wall Panels Board Gratis monster
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne milieuvriendelijke PET-akoestische panelen Dubbellaag polyestervezel geluidsisolatie board voor hotelgebruik Grafisch ontwerp
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
9 mm 12 mm polyestervezel PET akoestische wand en plafond panelen geluiddicht voor thuis theater
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Moderne 3D-vezelplaten met een gemiddelde dichtheid, van massief hout, met geluidsabsorberende panelen voor muren en plafonds, grote geluidsabsorberende panelen, gebruikt voor geluidsabsorberende panelen voor appartementen
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Vergaderruimte Hout Akupanel Walnoot Eik Veneer Kleur Klank Absorberende Houten Panelen
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
geluiddichte Akupanel Zwarte eik akoestische Slat Wandpanelen Voor interieur wand decoratie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsisolatie akoestische panelen houten leisteen houten eik geluidsabsorberend bord
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Aanpasbare geluidsabsorberende houten panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


