Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Hexagonale Akupanel geluidsdicht middendichte vezelplaat houten fineer wandpaneel geluidsdicht plaat geluidsdichting fabrikant
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Glaswol akoestisch plafondbeugel Mineraal glasvezel plafondtegel geluidsisolatie
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Houtband geluidsabsorberend paneel voor studio woonkamer wanddecoratie veneer MDF achtergrond geluidsdichte rooster
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Direct Stick PET Hexagon Wall Panel voor geluidsisolatie binnenmuren
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Geluidsabsorberende akupanel panelen houten Makkelijk te installeren Volledig aanpasbaar
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Opvouwbaar houten laan Acustisch wandpaneel Modern minimalistisch Midden-dichtheid vezelplaat Hoog effectief geluid Grafisch ontwerp
| Materiaal: | Huisdier+houtfineer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| Maat: | Aangepast |
Een geluidsabsorberend paneel met houten latten, gemaakt van PET + MDF + fineer materiaal, met een NRC-waarde variërend van 0,85 tot 0,95
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsisolatie Houten akupanel Gemakkelijke installatie Geluidsabsorberend wandpaneel Op maat
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsabsorberend MDF Hout Akupanel geluidsdicht Slat Wall akoestisch paneel Aanpasbaar
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Branddichte hangende plafond akoestische panelen geluidsdichte glasvezel akoestische plafondtegels
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |


