Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Flexibel houten paneel akoestische panelen voor restaurantmuur
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
PET vierkant akoestische panelen geluiddichte akoestische felt wandpanelen voor kantoor thuis
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Geluidsisolatie Eiken akoestische panelen Muurdecoratie Interieur Met geluidsabsorptiecoëfficiënt 0,86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Groothandel Inwendige decoratie artikelen China Made Polyestervezel geluidsdichte wandplaten en houten slaten akoestische panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
Klankdichte wandplaten van polyestervezel Hout slatschroeven voor interieurversiering
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
Klankdichte wandplaten van polyestervezels Hout slatschroeven voor interieurversiering
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
Geluidsdichte 9 mm PET felt akoestische panelen akoestische zeshoek voor wandbekleding en decoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |
Vernis MDF PET geluidsabsorberende houten panelen Geavanceerde akoestische techniek voor geluidsreductie
| Productcategorie: | acupunctuur |
|---|---|
| Milieuvriendelijke en stevige gebouwen: | Gemaakt van duurzame materialen voor langdurige duurzaamheid |
| gebruik: | Schalingsisolatie |
Accoustic Wall Panels PVC Veneer MDF PET geluidsdicht Gelaagd
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Klankdichte wandplaten en akoestische panelen van houtplaten van polyestervezels
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |


