Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Geluidscontrole Moderne akoestische plafondbaffel Lichte glasvezelpanelen geluiddicht
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Een soort van houten geluidsdicht bord met meerdere maten beschikbaar voor aanpassing en uitstekend geluidsabsorptie effect
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Modern interieur akoestisch wandpaneel Akupanel geluidsdicht wandpaneel voor hotel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
Fabrieksmatige Groothandel Geluiddichte Acupanel Akoestisch Houten Paneel Fineer MDF PET Lamel Akoestische Panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmeting: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Gepersonaliseerde stoffen ingepakte akoestische panelen 1200x600mm geluidsabsorptie
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
|---|---|
| Functie: | Hoog geluidsopname |
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
Auditorium geluidsdichte ronde akoestische panelen brandvertragend akoestisch bioscoopwandpanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
PET holle uitgesneden akoestische panelen voor geluidsisolatie Lijm installatie op maat
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Makkelijk te installeren Akupanel Houten wandpanelen Op maat gemaakte geluidsisolatie met superieure absorptie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel Houten Akoestische Wandpanelen Geluiddichte Binnenhuisdecoratie Voor Thuis, Kantoor Of Appartement
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Interieur Houten MDF-accoustic panels met slats voor geluiddichte muren en plafonds
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |


