Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Recycled PET Square Acoustic Panels geluidsreductie Polyestervezel geluidspaneel
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Snel en gemakkelijk installeer geluidsisolatie Hout slaag akoestisch paneel veneer MDF paneel Voor vergaderruimte
| Geluidsopnamecoëfficiënt: | 0.86-0.95 |
|---|---|
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
| Thermische efficiëntie: | Deze panelen zorgen ook voor warmte-isolatie, waardoor een comfortabele binnentemperatuur gehandhaaf |
Moderne houten Akupanel Hotel Studio akoestische panelen 3D geluidsdichte fineer afwerking
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne ontwerp geluidsdichte akoestische panelen polyestervezel absorptie wandpanelen PET slaten paneel 90% geluidsreductie milieuvriendelijk
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
ROHS ISO gecertificeerde akoestische houten slaten panelen geluidsabsorptie op maat
| Zeer belangrijke Eigenschappen: | Superieure geluidsabsorptie, brandwerend, thermisch isolatie, vochtwerend, anti-bacteriële ontwerp, |
|---|---|
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
Groothandel Modern Design Geluiddichte Akoestische Panelen 90% Geluidreductie Milieuvriendelijk Polyestervezel PET Lamellenpaneel voor Kantoor
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
PET-akoestisch paneel 60cm Lengte Modern Design Style geluidsdicht Klasse A Branddicht voor Home Theater Studio Office & Hotel
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Eco-vriendelijke Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Hout Slat Acoustic Wall Panels
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne akoestische houten fineerpaneel Akupanel PET geluidsisolatie voor hotel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
21mm Akupanel Moderne houten akoestisch paneel MDF geluidsdicht Hotels Woonkamers Verniswandpaneel
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
|---|---|
| grootte: | 2400 mm x 605 mm/aanpassen |
| Dikte: | 21 mm/11 mm/13 mm |


