Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Glasvezel geluidsisolatie wol - Uitstekend geluidsisolerend effect, veilig en handig
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
1220*2440mmCustomizable Patroonvormig Polyestervezel Materiaal geluidsdempend plaatje 48 verschillende kleuren, uitstekend geluidsdempend effect, gemakkelijke en snelle installatie
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Groothandelsleverancier Hexagon PET-geluidsdempingsbord
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyester geluidsdempende plaat Print Wereldkaart
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Inkjet gedrukte wanddecoratie polyester geluidsabsorberend plaat
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Geprinte olieverfschilderingen Muurschilderingen Polyester geluidsabsorberend bord
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Houten geluidsabsorberend bord De ultieme oplossing voor thuis conferentieruimte en theater professionele resultaten gegarandeerd
| Productcategorie: | acupunctuur |
|---|---|
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
| Dikte: | 21 mm, andere dikte |
2400 x 605 mm Houten akupanel aanpasbaar voor thuisconferentiezaal Theater
| Houten fineer aantrekkelijk: | Houten fineer maakt graanpatronen af |
|---|---|
| Specificatie: | ISO/ROHS |
| grootte: | 2400*605/Aangepast |


