Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Op maat gemaakte, moderne geluidsisolatie 3D-akoestische panelen voor het verbeteren van de grafische uitstraling van hotels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Akupanel Custom Houten geluiddichtingspanelen moeiteloze installatie voor optimale geluidsreductie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
PET Houten akoestische slaten panelen MDF veneer Moderne geluidsdichte akoestische wandpaneel
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |
Lineair houten geluiddicht paneel voor kantoor plafondmuur met snelle installatie
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| grootte: | 2400 x 600 x 21 mm |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
PET Hexagon Decoratieve akoestische wandtegels Polyestervezel akoestische geluidsdichte panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
60 * 60cm Custom Fit Akupanel Houten geluidsdichte panelen Eenvoudige installatie voor akoestische uitmuntendheid
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel geluidsdichte panelen voor muren eenvoudige installatie gepersonaliseerde akoestiek
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Kleurrijk plat geluidsdicht akoestisch paneel PET brandvertrager Studio geluidsdichtingspanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Ronde polyestervezel akoestische geluidsisolatie panelen PET hangende plafond akoestische pads
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Branddicht Suspended Hexagon Acoustic Panel Klankdicht Panel Voor Office Hotel Appartement
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |


