Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Acoustiek houten panelen veneer geluidsisolatie
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Geluidsdichte wand PET akoestische panelen hoge dichtheid geluidsdempende panelen vierkant
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Vorm: | Rechthoekig/op maat gemaakt |
Op maat gemaakte 1200x600mm Stof akoestisch paneel geluidsabsorptie brandwerend
| Vorm: | Rechthoek |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel |
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
Hotel Cinema Plafond akoestisch paneel brandwerend wanddekoratie geluidsdicht glasvezel panelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Interieur akoestische accupanel geluidsisolatie kantoor akoestische houten wandpanelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
9 mm 12 mm PET felt akoestische wandpanelen binnen geluidsisolatie vierkant panelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
Persoonlijk gemodelleerd PET-polyestergevoelschadebord
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
PET-geluidsabsorberende akoestische panelen gedrukte interieurdecoratieve geluidsdichte wandpanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Gepersonaliseerde afbeelding: | Ik heb een hoge resolutie nodig. |
9mm PET Vierkante akoestische panelen Klankdicht felt akoestische wandpanelen voor kantoor thuis
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Decoratieve opties: | 36 Kleuren |
Hexagon polyestervezel akoestisch paneel Muurpanelen Interieur Home Decoratie
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |


