Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Akustic PET geluidsabsorberend wandpaneel geluidsisolatie akoestisch paneel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Hoogwaardige 3D houten fineer MDF Wave wandpaneel Flexibel krullend buigbaar voor akoestisch decor
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
Premium 3D houten fineer flexibel gebogen MDF-golfpaneel voor akoestisch wanddekor
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
DIY Hexagon Polyestervezel akoestisch paneel Muurversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Acoustic Sound Houten wandpanelen met aangepaste dikte en milieubescherming graad E0
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Schalingsdichte geluidsdichte platen van polyestervezels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
OEM geluidsdichte akoestische panelen van polyestervezel PET akoestische isolatiepanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Moderne geluidsaccusticapaneel PET houten platen MDF veneer geluidsdicht wandpaneel
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |
3D-akoestische houten panelen geluidsdempende panelen
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
3D-akoestische wandpanelen Persoonlijke kleur Dikte 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |


