Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Hoogdichtheid akoestisch plafond buffer geluidsabsorptie glasvezel akoestisch paneel
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Het PET-materiaal heeft uitstekende brandwerende eigenschappen. De installatiemethode is handig en maakt aangepaste patronen mogelijk. Het is ook een geluiddichte plaat die aan elkaar kan worden gekoppeld.
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
PET-slat akoestische panelen vs. AKUPANEL
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Gepersonaliseerd hout Akupanel Veneer MDF PET voor milieubescherming E0
| Dikte: | 21/11/13mm/op maat gemaakt |
|---|---|
| Kleur: | Houtkleur |
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
Hoogdicht natuurlijke bamboe Akupanel geluidsabsorptie akoestisch houten wandpaneel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Modern Eco-Vriendelijk PET Wandpaneel voor Hoteldecoratie Geluidsisolatie Vochtbestendig voor Slaapkamer Woonkamer Grafisch
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Modern Design PET Akoestisch Paneel 9mm Dikte Geluidsabsorberend & Anti-Schimmel voor Hotel Kelder & Garage Grafisch Ontwerp Oplossing
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Vernis MDF Akupanel Slat Wall Panel geluidsdicht Slated Wood akoestische panelen
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
|---|---|
| Toepassing: | Inrichting |
| Pakket: | Doos |
Groothandel Leverancier Hexagon Polyestervezel Op maat gemaakte akoestische panelen geluidsabsorberende feltpanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Eco-vriendelijk zacht materiaal akoestisch paneel geluidsabsorberend voor gesprekskamer
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |


