Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Houten platen Akupanel akoestische platen Houten wandpanelen voor geluidsabsorptie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Wit glasvezel geluidsdempende panelen Glaswol akoestische plafondtegels
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Geheven plafond akoestische geluidsverstuivers Geluidsabsorberende glasvezelpanelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Glaswol panel akoestische plafondplaten glasvezel hangend plafond akoestische panelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
10 mm PET Houtfolieer akoestische panelen Slate Composite akoestisch wandpaneel Geen MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur/drukwerk |
| grootte: | Op maat |
Walnoothouten MDF met slats met geluidsabsorberende schalen voor binnenmuren en plafonds
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |
25 mm glasvezel plafond gemonteerde akoestische panelen felt wolk hangende baffels geluidsabsorptie
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Acoustic Wood Slat Wall Panels voor thuisconferentieruimte en theater
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
240 X 60 Cm Houten Latten Akoestisch Paneel Fabriek Produceert Kantoor Muur PET Geluidsabsorberend
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Houten 3D Panelen Fabrieksmatig Gemaakt Superieur Geluidseffect En Design Meesterwerk
| Materiaal: | Huisdier+houtfineer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| Maat: | Aangepast |


