Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Geluidsbestendige akoestische houten akoestische muurpaneel van 13 mm
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Stromlijnde plafond akoestische houten wandpanelen Slat Design
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Innovatieve natuurlijke 11 mm akoestische muurpanelen
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne 60*60cm akoestische panelen 6 PCS Decorative Sound Wall Panels voor hotelopname & Home Studio Office gebruik
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Multifunktioneel kleurrijk Hexagonale geluidsabsorberende panelen PET akoestische geluidswandpanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Gepersonaliseerde geluidsabsorberende polyesterpanelen voor residentiële toepassingen
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Installatie: | Kleefstof |
| Residentiële toepassingen: | Deze panelen zijn ideaal voor thuisbioscopen, woonkamers of thuisbureaus, waar zowel geluidskwalitei |
Geluidsdicht houten akupanel geluidsdicht houten laanwand op maat
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne interieur akoestisch plafond Baffle Hotel geluidsabsorberende glasvezel panelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Rechthoekige 25 mm akoestische houten muurpanelen met milieubescherming E1
| Diensten: | OEM/ODM |
|---|---|
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
| Vlamvertragend materiaal: | Geen/B1 |
Zelfklevend zeshoekig akoestisch paneel met gebafelde PET-polyesterakoestisch paneel met een hoge dichtheid
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |


