Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Verpakte akoestische panelen van glasvezel polyestervezelstof voor home theater
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Decoratief 3D MDF Wave Board met houten fineer - gebogen, flexibel en ideaal voor akoestische behandelingen
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
Houten rooster Akupanel Authentieke houten fineer Afwerkingen Interieur Decoratie Muurpaneel
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 21/11/13mm/op maat gemaakt |
Acoustic Wood Panel Wall PVC Veneer MDF PET Soundproof Slatted Laminated voor woonkamer Hall en studio
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Hollow Out 100% Pet Felt akoestisch paneel kunst geluidsdicht wandkunst paneel 3D model ontwerp in staat
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Gesneden Hot Selling Goede Kwaliteit Vilt Geluiddichte Decoratieve PET Geluidsabsorberende Akoestische Panelen
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
PVC veneer MDF PET houten rooster akoestisch wandpaneel met licht verschillende opties
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
21 mm fabriek direct acupaneleel en PET felt backing MDF houten fineer akoestisch paneel voor wanddecoratie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
China Standard Factory Redelijke prijs Houten akoestische muurplaten
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Groothandel met een concurrerende prijs Akupanel Hout Finer MDF bedekt met PET Hout Slat akoestische panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


