Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Geluidsdichte 3D-akoestische wandpanelen Stofgewikkeld glasvezel geluidsabsorberend paneel
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
SGS-certificering MDF akoestisch wandgeluidpaneel geluidsisolatie voor thuisconferentieruimte
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout/andere houtkleuren |
| PET-kleur: | zwarte/anderen |
Geluidsdempende stof akoestisch paneel geluidsdicht bioscoopakoestisch paneel voor muren
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Zachte decoratieve akoestische geluidspanelen geluidsdichte stoffen omwikkeld geluidscontrole wandpanelen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Cinema Hotel Stof Verpakte glasvezel Panelen Klankdicht Decoratief Akoestisch Muurpaneel
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Zacht glasvezelstof akoestisch paneel geluidsisolatie muur geluidsreductie stof
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Zwakke stoffen Gewikkelde akoestische wandpanelen Glasvezel geluidsdichte stoffen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Brandwerende, met stof beklede akoestische panelen, geschikt voor openbare gebouwen, hotels, restaurants en zorginstellingen
| Packaging Details: | Carton,Coating |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-14Days |
| Payment Terms: | T/T |
Klankdempende stoffen voor bioscopen, wanddecoratieve geluidsdichtheid
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Hoogdichtheidsstof akoestisch paneel decoratief geluidsabsorptiepaneel voor KTV-kamertheater
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |


