Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ custom modern soundproofing panels ] bij elkaar passen 188 producten.
Moderne 3D-ontwerp van geluidsisolatie hexagonale geluidsdichte wandpanelen voor geluidsisolatie
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Persoonlijk gemaakte PET-ronde akoestische panelen geluidsisolatie voor muren en plafonds
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Moderne 3D-vezelplaten met een gemiddelde dichtheid, van massief hout, met geluidsabsorberende panelen voor muren en plafonds, grote geluidsabsorberende panelen, gebruikt voor geluidsabsorberende panelen voor appartementen
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
9 mm PET geluidsdichte wandpanelen Polyestervezel felt geluidsabsorberend akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% gerecycled PET |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A |
| Grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Gepersonaliseerde geluidsdichte houten akupanel fineer eiken slaagde wand akoestische panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Modern Design Akoestisch Paneel met PET Materiaal 1 Jaar Garantie voor School, Auditorium, Theater en Hotel Gebruik
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
2750 X 320 Houten plafond met leisteen Houten leisteen akoestisch paneel akoestisch paneel akoestisch geluidsdicht paneel
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
KDL-FW001 Akoestisch paneel met glasvezelweefsel 1200x600mm Hoge NRC 0.95 E1 Klasse A1 Brandwerend voor Kantoor Vergaderruimte
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Paneelgrootte: | 1200/600*600 mm, andere afmetingen |
Stijlvol 3D houten fineer op MDF-golfpaneel gebogen flexibel voor akoestisch en decoratief gebruik
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
Aanpasbare 3D houten fineer MDF golfpanelen - buigbaar, krullend en geweldig voor akoestisch ontwerp
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |


