Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
Akoestisch Wandpaneel Houten Latten Design Aangepaste Kleur 240 X 60cm Fabrieksmatige Groothandel
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Afmeting: | 2400x605mm |
21 mm Interieur akoestisch houten panelen met geluidsisolatie Wandpanelen
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |
Akupanel 240 x 60 cm Decoratieve Houten Lamellen Wandpaneel voor Geluidsabsorptie
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
1220*2440mmCustomizable Patroonvormig Polyestervezel Materiaal geluidsdempend plaatje 48 verschillende kleuren, uitstekend geluidsdempend effect, gemakkelijke en snelle installatie
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Glasvezel geluidsisolatie wol - Uitstekend geluidsisolerend effect, veilig en handig
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
geluidsdempend karton van polyestervezels, geluidsdicht materiaal, opnamestudio, vlamvertragend fielt van polyester, plafond, wandpaneel
| Ontwerpstijl: | Modern |
|---|---|
| Randtype: | Afgeschud |
| Paneelgrootte: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Geluidsafhankelijke akoestische stoffenpanelen gesneden PET-polyestervezel geluidsdicht paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Houten geluidsabsorberend bord De ultieme oplossing voor thuis conferentieruimte en theater professionele resultaten gegarandeerd
| Productcategorie: | acupunctuur |
|---|---|
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
| Dikte: | 21 mm, andere dikte |
Indoor polyester akoestisch bord PET geluidsabsorberende panelen Hexagon voor schoolbibliotheek
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Ronde polyestervezel akoestische geluidsisolatie panelen PET hangende plafond akoestische pads
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |


