Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
Schalingsdichte geluidsdichte platen van polyestervezels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Verbeterde spraakduidelijkheid 2025 Sterk vlambestand Brandvertrager Verkorte weerklinktijd
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
|---|---|
| Dimensionale stabiliteit: | Goede lichamelijke stabiliteit |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
21 mm fabriek direct acupaneleel en PET felt backing MDF houten fineer akoestisch paneel voor wanddecoratie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
21mm Akupanel Moderne houten akoestisch paneel MDF geluidsdicht Hotels Woonkamers Verniswandpaneel
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
|---|---|
| grootte: | 2400 mm x 605 mm/aanpassen |
| Dikte: | 21 mm/11 mm/13 mm |
Vergaderruimte Hout Akupanel Walnoot Eik Veneer Kleur Klank Absorberende Houten Panelen
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Modern interieur akoestisch wandpaneel Akupanel geluidsdicht wandpaneel voor hotel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
PET houten akupanel slaten geluidsdichte akoestische wandpanelen voor slaapkamer decoraties
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Klankdichte wandplaten van polyestervezel Hout slatschroeven voor interieurversiering
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
Klankdichte wandplaten van polyestervezels Hout slatschroeven voor interieurversiering
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
Natuurlijke bamboe hout akupanel akoestische wandpanelen bouwmaterialen op maat
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmetingen: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


