Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
PET-accoustische, decoratieve geluidsisolatiepanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
DIY rechthoekige en zeshoekige akoestische wandpaneel voor woningversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Fabrieksmatige Groothandel Geluiddichte Acupanel Akoestisch Houten Paneel Fineer MDF PET Lamel Akoestische Panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmeting: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Hexagonale akoestische houten slatspanelen PET Hexagonale wandpanelen
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Opvouwbaar houten laan Acustisch wandpaneel Modern minimalistisch Midden-dichtheid vezelplaat Hoog effectief geluid Grafisch ontwerp
| Materiaal: | Huisdier+houtfineer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| Maat: | Aangepast |
Moderne 3D-vezelplaten met een gemiddelde dichtheid, van massief hout, met geluidsabsorberende panelen voor muren en plafonds, grote geluidsabsorberende panelen, gebruikt voor geluidsabsorberende panelen voor appartementen
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsbestendige akoestische houten akoestische muurpaneel van 13 mm
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Persoonlijk gemodelleerd PET-polyestergevoelschadebord
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Houten 3D Panelen Fabrieksmatig Gemaakt Superieur Geluidseffect En Design Meesterwerk
| Materiaal: | Huisdier+houtfineer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| Maat: | Aangepast |
PVC houtkorrel fineer V-vormig gegroeveerd driehoek geluidsabsorberend wandpaneel Op maat gemaakte afbeeldingen
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |


