Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
Op maat gemaakte solide houten MDF akoestische panelen met modern houten laan ontwerp geluidsdicht met fineer afwerking Hotels Studios Gyms Hallen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Accoustic Wall Panels PVC Veneer MDF PET geluidsdicht Gelaagd
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Natuurlijke Bamboe Houten Akupanel Akoestische Wandpanelen Bouwmaterialen Groothandel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne PET geluidsdicht 3D akoestisch wandpaneel met artistieke vormen feltwandpaneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Appartement Home Decor Hout Akupanel akoestische 3D wandpanelen voor geluidsisolatie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
Geluidsdicht houten akupanel geluidsdicht houten laanwand op maat
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Interieur akoestische accupanel geluidsisolatie kantoor akoestische houten wandpanelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Groothandel in Bouwmaterialen Natuurlijk Bamboe Hout Akupanel Geluidsabsorberende Akoestische Houten Wandpanelen voor Interieur
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmeting: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
3 zijdelijke veneer luxe hout akupanel geluidsdicht hout leisteen akoestische wandpanelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Schalingsdichte geluidsdichte platen van polyestervezels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |


