Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
Moderne 3D-ontwerp van geluidsisolatie hexagonale geluidsdichte wandpanelen voor geluidsisolatie
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Europa Moderne houten akustische wandpanelen voor geluidsabsorptie en -decoratie
| Productnaam: | Houten akustisch paneel met leisteen voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Decoratief 3D MDF Wave Board met houten fineer - gebogen, flexibel en ideaal voor akoestische behandelingen
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
Stijlvol 3D houten fineer op MDF-golfpaneel gebogen flexibel voor akoestisch en decoratief gebruik
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
Fabriek Aanpasbare Houten Akoestische Wandpanelen PET met Houten Afwerking Decoratie
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Premium 3D houten fineer flexibel gebogen MDF-golfpaneel voor akoestisch wanddekor
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
Gelaagd akoestisch wandpaneel met aanpasbare fineer 240 x 60 cm Factory Made
| Productnaam: | Houten akustisch paneel met leisteen voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Dikte: | 21/11/13/15 mm |
Hexagonale Akupanel geluidsdicht middendichte vezelplaat houten fineer wandpaneel geluidsdicht plaat geluidsdichting fabrikant
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Acoustic Wood Slat Wall Panels voor thuisconferentieruimte en theater
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Op maat gemaakte houten Akupanel akoestische wandpanelen voor thuis, vergaderruimte en theater
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmeting: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


