Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
Een geluidsabsorberend paneel van zacht glasvezel met brandwerende functie en een geluidsisolatie-effect van meer dan 90%
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Polyestervezel paneel 48 verschillende kleuren zijn beschikbaar voor het aanpassen van patronen
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Moderne 12-Pack Thuis Kantoor Witte Zelfklevende Akoestische Panelen 30*30CM Geluiddichte Wandpanelen voor Hotel Geluiddichte Schuimpanelen
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Groothandelsleverancier Hexagon PET-geluidsdempingsbord
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
2025 100% polyestervezel Spraakduidelijkheid verbeterd met 36 opties
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| Naam van het product: | 9mm PET felt akoestisch paneel DIY geluidsabsorberend wandbord Voor KTV |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |
3D hout of PVC fineer MDF Wave Board Decoratief Flexibel krullend buigbaar gebogen schaal akoestisch wandpaneel Wand akupanel
| Naam: | Gekrompen houten fineer akoestisch paneel |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2400 x 600 mm, maatwerk |
| Dikte: | 15/13 mm, andere dikte |
9 mm 12 mm PET felt akoestische wandpanelen binnen geluidsisolatie vierkant panelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
2400 x 605 mm Houten akupanel aanpasbaar voor thuisconferentiezaal Theater
| Houten fineer aantrekkelijk: | Houten fineer maakt graanpatronen af |
|---|---|
| Specificatie: | ISO/ROHS |
| grootte: | 2400*605/Aangepast |
3D-polyestervezel vierkant akoestische wandpanelen geluidsisolatiepanelen voor kantoor
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Akupanel Houten Akoestische Wandpanelen Geluiddichte Binnenhuisdecoratie Voor Thuis, Kantoor Of Appartement
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |


